Dorost MSK

PRvní přípravný zápas jsme prohráli

18.07.2010 15:21

Arsenal Česká Lípa - MSK    3:1 (2:1)

První přípravný zápas na novou sezonu jsme sehráli ve Sloupu s Českolipským Arsenalem. Ten minulou sezonu hrál dorosteneckou divizi. Utkání bylo v celku vyrovnané. Do vedení poslal náš tým Vodák, ale poté už góly dávali jen Českolipští. Ovšem těsně před poločasem za stavu 2:1 neproměnil Špetlík penaltu. Ve druhé půli se hrál opět vyrovnaný fotbal, i když trenér Hofman poslal do boje 4 mladší dorostence. Bohužel jsme se nedokázali prosadit a deset minut před koncem domácí svým třetím gólem uzavřeli účet tohoto utkání.

Pozitivní na tomto duelu bylo to, že jsme v žádném případě nezaostávali za našim soupeřem, který v minulé sezoně hrál divizi, což je určitě kladná věc. Ovšem škoda porážky. Další přípravné utkání bysme měli odehrát již ve středu 21.7., také s exdivizním týmem a tentokráte s Turnovem.