Dorost MSK

Na mužích z Dubé jsme si "pochutnali"

09.03.2010 14:48

MSK - Dubá muži    4:0 (2:0)

V tomto utkání jsme byli jasným pánem na hřišti. Sice za začátku nás soupeř chvíli zatlačil, ale to bylo vše. Poté až do konce zápasu jsme úřadovali jen my. Po brankách Nohynka a Bajera jsme v poločase vedli zaslouženě 2:0. Ve druhé půli se trefil opět ještě jednou Nohynek a na 4:0 pečetil naší výhru Černý. Ten však ještě pohrdl pokutovým kopem, když branku přestřelil. Soupeř nezvládl emočně konec utkání a pár opravdu ostrých zákroků vytáhl na naše hráče. Ovšem všichni hráči vyvázli bez zranění a mužeme říci, že herní projev našich hráčů v tomto utkání byl oprvadu slibný do dalších bojů, hlavně vzhledem k blížícímu se startu jarní části sezony.

Branky: 21. a 58. Nohynek, 35. Bajer, 72. Černý

Sestava MSK: Ježek - Pokorný, Pánek, Špetlík, Čečelský - Zdobinský, Bajer, Nohynek, Fiala - Vávra, Vodák - ze střídačky ještě nastupovali Křesťan, Nedoma a Černý.